Pienidze

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zapewniamy skuteczną, szybką oraz tanią windykację. Jeżeli kontrahent opóźnia się z zapłatą, nie reaguje na Państwa upomnienia, to może warto skorzystać z naszej pomocy ? Dzięki naszym działaniom macie Państwo szansę na odzyskanie 100% zadłużenia.

Co więcej pomożemy Państwu odzyskać od dłużnika koszty poniesione w związku ze zleceniem windykacji!

Co oferujemy?

  

Windykacja przed sądowa

Oferujemy pomoc na każdym etapie dochodzenia wierzytelności, począwszy od postępowania polubownego, gdzie nasi prawnicy wysyłają do dłużnika listy upominawcze oraz wezwania do zapłaty, aż do egzekucji komorniczej i poszukiwania majatku.

Windykacja sądowa

Jeżeli nie uda się doprowadzić, by dłużnik dobrowolnie zaspokoił wierzytelność, sporządzimy w Państwa imieniu pozew do sądu, a jeśli zajdzie taka potrzeba nasi prawnicy poprowadzą postępowanie przeciwko nielojalnemu kontrahentowi, aby uzyskać prawomocny wyrok lubnakaz zapłaty.

Windykacja egzekucyjna

W sytuacji, gdy posiadają Państwo już prawomocny tytuł wykonawczy (wyrok, nakaz zapłaty, ugodę sądową) – zajmiemy się sporządzeniem wniosku egzekucyjnego, znajdziemy skutecznego komornika, pomożemy w poszukiwaniu majątku dłużnika, będziemy monitorowali przebieg całego postępowania egzekucyjnego, abyście Państwo w najszybszym czasie odzyskali swoją wierzytelność.

 
Klienci korzystający z naszej obsługi prawnej mogą liczyć na dodatkowe upusty i rabaty, w tym nawet na darmowe przyjęcie sprawy do windykacji!
 

Chcesz poznać więcej szczegółów?